Grupy naszych przedszkolaków

grupy przedszkolaków

Nasze Przedszkole

Nasze przedszkole jest placówką trzyooddziałową, skupiającą dzieci w wieku 3 – 6 lat.

Koncepcja naszej pracy nastawiona jest na wszechstronny rozwój dziecka, tak aby czerpało ono radość z zabawy, z przyjemnością odkrywało i poznawało świat, zdobywało nowe doświadczenia, uczyło się nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi, osiągało sukcesy i nabywało wiary we własne siły.

MISJA PRZEDSZKOLA

,,KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT’’
Janusz Korczak

Naszą misją jest wspomaganie intelektualnego, emocjonalno-społecznego i fizycznego rozwoju dziecka uwzględniając jego możliwości, upodobania i zdolności, szanując jego godność i potrzeby w atmosferze miłości i akceptacji, gdzie odnajdzie siebie i pokocha cały świat. Każde dziecko jest dla nas ważne! Zrobimy wszystko, aby czuło się akceptowane i bezpieczne oraz pomożemy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.

Aktualności

Najnowsze informacje z działania przedszkola

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Nasze przedszkolaki z wielkim przejęciem i wzruszeniem składały zyczenia swoim Babciom i Dziadkom, nie zabrakło wierszyków, piosenek i układów tanecznych.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022
SPRZĄTANIE ŚWIATA 2022

W dniu 16 września br. roku dzieci z przedszkola  już po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego

PLEBISCYT EDUKACYJNY
PLEBISCYT EDUKACYJNY

Nasza nauczycielka wychowania przedszkolnego Anna Piasecka zajęła I miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym. Jest to duże wyróżnienie zarówno dla nauczyciela jak

KULTURA PONAD GRANICAMI
KULTURA PONAD GRANICAMI

W ramach realizowanego przez Gminę Popielów projektu „Kultura ponad granicami” w naszym Przedszkolu prowadzone są pogadanki promujące informacje o kulturze

KONTAKT

DANE ADRESOWE:

Przedszkole Publiczne w Karłowicach
ul. Młyńska 1, 46-037 Karłowice

pp.karlowice@popielow.pl
77 469 71 67

GODZINY OTWARCIA PLACÓWKI:
7:00- 16:00